Продаж будинку с. Нижня Рожанка

140,000 $ |

Інформація

Продається будинок в Карпатах, Славське ОТГ, Сколівський район

Будинок знаходиться в селі Нижній Рожанці (не доїжджаючи Славська 2 км поворот наліво), в кінці села. Фактично 2 сусіди – це два лісгоспи (з двох сторін), з третього боку дорога, за нею річка і за річкою будується ще 1 сусід. Геолокація 48.812056, 23.524373 плюс дивитися на фото.

Внутрішні будівельні роботи в будинку завершені. Будинок зданий в експлуатацію, є всі документи, техпаспорт та Витяг про держреєстрацію прав.

Площа будинку загальна 112,9 кв.м., житлова 65,2 кв.м. (3 спальні, кухня, вітальня з каміном). Будувався для себе, якість дуже хороша, ліс сушився 2 роки. Побудований із бруса, за старими гуцульськими традиціями, без жодного цвяха (з’єднання брусів тиблями), але внутрішні роботи звичайно з використанням цвяхів)).

У будинку камін (авторська робота з «живого» каменю), камінне опалення (турбіна і самопливом теплим повітрям з повітряної сорочки камінної топки. Плюс у кімнатах резервні електробатареї.
Підключено 50 кВт три фази електроенергії, це дуже багато, але в перспективі якщо добудовувати для прикладу другу хату (місце там є) чи баню – знадобиться.

Зона будинку має хороше покриття 4G (як Київстар так і Водафон), крім того є можливість підключити кабельний інтернет.

Ділянка – 0,20 га. За потреби можемо добудувати лазню, дровярню або інше.

Від будинку до залізничного вокзалу в Славському 13 км (48.848434, 23.445093). По сусідству (сусідне село) Верхня Рожанка. Там Галнафтогаз (він же ОККО) вже починає будувати новий гірськолижний курорт, такого ж розміру як і Буковель. Прямий Інтерсіті з Києва до Славська (зараз тимчасово не їздить). Від будинку до витягів приблизно 4-5 км дорогою.

Вартість продажу 140 000 дол. США.

Мапа

Львівська обл., с. Нижня Рожанка