Оренда, швейне виробництво, вул. Тобілевича

110 грн / кв.м. |

Інформація

Здаються приміщення під виробництво, швейне виробництво в районі Привокзального ринку, всі необхідні умови, власна котельня, їдальня,санвузли на кожному поверсі,прохідна, охорона території, заїзд фур на територію.
Вартість 110 грн \ кв.м.

Цех №1 (2-й поверх) – площа цеху 491 кв.м., загальна з допоміжними приміщеннями 580 кв.м..
Цех №2 (3-й поверх) – площа цеху 494 кв.м., загальна з допоміжними приміщеннями 530 кв.м..
Цех №3 (2-й поверх/споруда «Г») – площа цеху 290 кв.м., загальна з допоміжними приміщеннями 330 кв.м..

До даних цехів є по два входи-виходи з протилежних сторін. Також у цехах №1 та №2 можна скористатись вантажо-підйомником до 100кг, який знаходиться в середині будівлі.
При потребі можна змонтувати зовнішній підйомник з подвір’я, який раніше існував, але був демонтований за відсутності потреби у ньому.
Опалення в цехах здійснюється двома котельнями, газовою (при потребі) та твердопаливною. Запуск та зупинку котелень можна проводити по потребі (погодні умови).
На підприємстві є своя трансформаторна підстанція, потужністю 400кВт. Кожен з цехів може бути забезпечений живленням по 200кВт кожен.
Внутрішнє подвір’я підприємства дозволяє проводити на ньому завантажувально-розвантажувальні роботи, при заїзді на територію вантажівок та інших транспортних засобів.
Також є в наявності кілька складів різної площі, загальна яких складає 650м₂, знаходяться вони переважно на першому поверсі будівель.

Мапа

вулиця Тобілевича, Львів